Bezprostredne nejlepsi hra vubec (i kdyz datadisk Opposing Force byl o malilinko jeste lepsi). Hru sem zacal hrat az v roce 2007 a neustale me prekvapovala svoji dokonalosti. Urcite si ji aspon vyzkousejte. Nehledte na grafiku, hratelnost nebo snad engine. Ale myslete na to, jak musela byt tato hra kdyz vysla uzasna a ze jeji uzas lide obdivuji jeste dnes. Je to proste dokonala hra.

Pro: Nemam co vytknout

Proti: Vubec nic

-10 +5 −15
Half Life je zaslouženě jedna z nejlepších her minulosti a také přítomnosti. Je to hra od slavné firmy Valve která touto hrou udělala mistrovský pokrok v éře počítačových her. Na rok 1998 má hra úžasnou pokrokovou grafiku a hratelnost ale i příběh je mistrovsky vymyšlen. Akorát mě párkrát ve hře zklamal nízký stereotyp a nad koncem Half Life vývojářská společnost Valve mohla trošku víc zapracovat. Jinak je to má nejlepší hra do roku 2003

Pro: Atmosféra, hratelnost, na tu dobu skvělá grafika, zbraně, příběh

Proti: někdy stereotyp, konec hry mohl být vymyšlen lépe

-12 +8 −20
Zbytečně vyhypovaná hra. Měla, uznám, cosi do sebe. Zejména pár lekacích scén (při prvním hraní).
Snaha obohatit tradiční akci o cosi více na mě ale nezabrala. Byť je to namnoze způsobeno tím, že nejsem fandou first-person stříleček (až na multiplayer).
Nicméně ani z mého hlediska nejde o špatnou hru. Jen jsem po několika hodinách přestal doufat, že přijde opravdová zábava. :-/
-14 +11 −25
hra která nastavila laťku pro ostatní fps, bohuzel v tomto žanru dodnes neprekonanou

Pro: HRATELNOST, příběh, páčidlo, grafika

Proti: neni proti

-16 +3 −19
Fakt nejlepší hra jaká kdy byla vytvořena!!!!!!!! Vidím že pro 90% lidí je HL nejlepší hra. Hru sem hrál v rocích 2003-2008 a nejlepší bylo prvních 5 levelů! To byly časy když sem zjistil že je ve hře baterka, že se menuju freeman! V office complex jak se na vás podívá g-man přes sklo dveří tak sem se divil kdo to je a že se na mě tak dívá. Jednou když sem to hrál tak sem po g-manovi střílel a pak sem se díval přes ty dveře a g-man tam nebyl!! Tak se dostal strach že sem ho zastřelil a nepůjde mi to dohrát :-D!! Fakt sem si to užil hlavně proto že sem to doma neměl a pařil na školních počítačích!!

Pro: atmosféra, i teď dobrá grafika, hratelnost

Proti: žádný proti nejsou

-21 +9 −30
Pro mě především dávno překonaná záležitost. Kdybych to měl trochu více parafrázovat, z daného roku mnohem raději sáhnu po (kdysi) geniálním Unrealu. :-)
-23 +7 −30
Nevím, co na tom, všichni vidí. Prostě jen lezete dál a dál a tupě se prostříláváte nalinkovanou cestou. Možná je to tím, že jsem to hrál až po HL2, ale bohužel mě to moc neoslovilo.

Pro: Klasika

Proti: nudné

-30 +4 −34