No vidíš, mi sedělo ale i tohle. Dokonce zbraně bych hodnotil na výbornou, ale jak jsem psal, první FEAR jsem hrál cca před rokem a půl, tak nemůžu srovnat.
Jezek: Já jsem ale odsuzoval trochu jinou zvukovou stránku, než o které píšeš Ty, takže jak jsi uváděl to vrzání, skřípání apod., to už bylo o dost podmanivější, ale zvuky zbraní a hlasy nepřátel se mi opravdu nelíbily, takže jsem s láskou vzpomínal na první díl a oba datadisky.
DoomCZE: Teď už ne. :-) Ale jak tak koukám na Tvé hodnocení, Tys také nebyl zrovna moc nadšen. :-/
Ale ne, i když jsem si to taky myslel. Jsem holt pako, stačilo zrestartovat comp. :-/ Ani jeden z předchozích dílů to nepotřeboval a jel v češtině ihned, ale tady holt jo. Fajn, jde se pařit.

SavageCZ: Až se v tom Steamu rozkoukám, mrknu i na tamto, co jsi mi psal v poště.
Nevím jak je to konkrétně u této hry, ale nestačí přepnout Steam do češtiny?
Možná to zatím tak nevidíš, ale brzy poznáš, že jsi Steamu zahnul s manželkou,naštěstí se ukáže , že to byl jen bezvýznamný románek a pravá láska zvítězí.
SavageCZ: Jak mi může začít normální manželský život, když jsem manželce zahnul se Steamem a Tys to veřejně prásknul?? :-) Ta instalace je tentokrát fakt zdlouhavá, navíc jsou 2 DVD a jde to pomaleji než šnek.
Chucku až ukončíš líbánky se Steamem a začne ti normální manželský život, pro okořenění vztahu zkus steam beta, umí také moc pěkné věci.
Jj, steam urcite neni spatna vec:), dale ti pak zobrazuje pocet odehranych hodin u her (za posledni 2 tydny) a u lidi ve friend listu to pise co prave hrajou:). Dale upozornuje jednou za cas na novinky (nove hry) a akce atp. Tech moznosti ma docela hodne a i kdyz nejsou kdovijak dulezite, tak nektere potesi.
Isair: To nezní marně, stejně jsem se tam chystal registrovat, tak teď už mi nic jiného nezbyde. Hlavně, aby zítra zavčas zazvonila pošťačka. :-)
Chuck: A ma to dokonce i nejakou tu vyhodu, napriklad steam automaticky hleda nejnovejsi aktualizace na hry co mas na svem steam acc (pokud je mas nainstalovane samozrejme) a take je zde moznost zapnout takovy ingame chat (a nejen to) pri hrani (muzes si chatovat s lidma z friend listu).
Jedinou nevyhodou asi je, ze neustale musis steam zapinat pro spusteni hry, ale muzes hrat klidne i v offline modu.
Kubulus: Tak jo. Ale podal jsi mi to tak, že jsem začínal mít dojem, že si tou hrou tak maximálně podepřu kývající se stolek. :-)
Chuck: Registrace je nutná, ale nechal bych si to teprve na to až si hru pořídíš (sama tě instalací STEAMu provede). Jinak se neděs. Já se taky STEAMu bál, než jsem ho měl, ale funguje absolutně bez problému. Jen si pamatuj přihlašovací údaje (a nikomu je neřikej) a vše je naprosto oukej.
Kubulus: Takže bez registrace na Steam F.E.A.R. 2 nerozjedu? A kam že to mám vlézt, abych to udělal ještě předtím, než tu hru budu držet v ruce?
Chuck: Tvé představy se možná rozplynou, až zjistíš že FEAR 2 funguje na bázi STEAM profilu, a tudiž stejně i jeho datadisky, které jsou dostupné jen v elektronické podobě a propojeny s účtem.

Edit: Jinak se ale nenech vystrašit, je to uplně standartní procedura a na steamworks dneska funguje spousta titulů.
Mimochodem, nechcete se někdo zbavit datadisku Reborn? Prý v ČR není k mání a já bych ho ve svoji sbírce uvítal, přestože se tu nehodnotí zrovna nejlíp.
Garret: Já to viděl za 339 Kč, ale bylo to právě v angličtině, což, jak jsi správně vytušil, jsem nechtěl, takže jsem trochu vsadil na dražší jistotu. Chtěl jsem počkat na tu levnější platinovou edici, která ale vyjde bůhvíkdy a mně už se nechtělo čekat a být nadržený. :-) Víš, já z těch aukcí mám trochu obavy, takže radši opět sázím na jistotu.
No já obvykle hry neprodávám, tohle by byla vyjímka jenom proto jak moc sračkoidní to je..kdybych to při instalaci věděl, tak si vytvořím separátní účet : ).
Chuck: jde to do platinové edice ale ta stojí myslím právě těch 599

Paul: Máš si to dát na jiný učet když jsi předpokládal že to někdy prodáš. Já to tak taky dělám, prodat účet kde je 20her za rozumnou cenu je docela prolbém
Kdybyste někdo věděl o nějaké akční ceně F.E.A.R. 2, dejte mi prosím vědět. Zatím nejnižší jsem v poslední době viděl za 599 Kč.
No tak to mohly(třeba udělají)něčím nahradit,že...třeba takový id Soft nebo Rockstar Games :D
Na Steamu za 50% cenu (25$/25€/12GBP). Jen škoda, že v ČR a dalších východoevropských zemích (Tier 2) není dostupný... Což je fakt divné, jelikož v dostupných jazycích na Steamu se píše, že Fear 2 má v sobě češtinu :D. Debilní Warner. Na YT maže cokoliv co jen vzdáleně připomíná některé z jeho (WMG) písniček a ty oficiální u nás blokuje, stejně jako hry.
Paul: Tak až uvidíš super cenu "Dead Space", dej mi vědět (samozřejmě i ostatní uživatelé). Mám dojem, že možná i na tuhle hru, resp. její výhodnou cenu, jsi upozorňoval, ale já jsem u toho zřejmě opět nebyl. :-(

Aha, už jsem si to přečetl v diskuzi k DS. Bylo to za 350 Kč. Sakra práce!!! :-x
No probs.Ono občas člověk něco napíše a zrovna se rozjede spamování v jinejch diskuzích a ono to pak zapadne : /.
Paul: To je ňáký divný, vždyť tuhle hru sleduju a nevšiml jsem si toho. I´m sorry, Mr. Paul. :-/
Chuck - ehm...co takhle sjet dolu? Ani nemusíš tak moc, stačí nějakejch 30 příspěvků.Já sem pokaždý píšu když narazím na nějakou slevu nebo něco výhodnýho.
Paul: Hergot, to jsi nemohl něco říct? Za tuhle cenu bych po něm hrábnul hned! :-)
Chuck: Pojede, stejně jako by jela, kdyby ti ji někdo z USA koupil jako dárek. Jen mi to prostě přijde postavené na hlavu :). Stejně jako prodej X-Boxu 360, když u nás vlastně není částečně podporován :D
Já si tady Fear 2 koupil u surtepu když byl v akci za 299Kč a normálně jsem ho dohrál a funguje jak má.
NateLogan: Nechceš tím snad říct, že mi originálka koupená v ČR nepojede? Je to totiž můj horký kandidát ke koupi.
Může mi někdo vysvětlit, proč se u nás Fear2 prodává, vyžaduje aktivaci na Steamu a přesto je na něj u Steamu nahozený regionální zámek (u nás nejde)? Tomu řikám bordel.
Nechápu proč se tu vůbec bavíte o crackovaných verzích.. Kup si to, nebo běž někam. Pokud budeš mít problém se zakoupenou verzí. tak sem klidně napiš, jinak mazej na Warez fora....
Tak si to asi zkusim znova dát do PC.Mám to od kámoše a ani se to nemuselo instalovat.Jen se to přetáhlo z externího HD do mého PC.
Tak jen doufám že to pak bude ok...
Jinak nevíš o nějaký možnosti,pokud nějaká vůbec existuje,jak zjistit kam se to do registrů uložilo?Třeba by to stačilo...
Nic dalšího konkrétního mě nenapadá... Pokud nemáš originál, tak zkusit jiný crack nebo lépe koupit originál (i když u podobných chyb je jen malá šance, že to bude fungovat i s originálem, já se už párkrát spálil, že Riddicku). Nejjistější bude každopádně reinstalace Windowsů a instalace legální verze (pokud jde o dovoz, vyvaroval bych se té češtiny).
zdravim,
stalo se taky někomu že mu hra opakovaně "padá" v tý misi jak najdete toho "snake first"?.Mě spadne pokaždé na tom samém místě.Když mi předá tu zbraň tak pak jdu,zabiju pár vojáků od Replica,poté co projdu přes ty "napůl zavřený dveře" se najednou objeví chybová hláška.

označení chyby:

AppName: fear2.exe AppVer: 1.0.2240.0 ModName: msvcr80.dll

ModVer: 8.0.50727.3053 Offset: 0001500a

za jakoukoli radu či tip předem díky.
Pokud někdo klade důraz na příběh, pak F.E.A.R. asi skutečně tolik oslnit nemusí, ale podle mě ten zbytek stojí za to, nebo minimálně není tak otřesný. Je jasné, že jsou hry, které i přes největší snahu někoho nechytnou, ale nazývat tuto i kteroukoliv jinou hru sračkou mi přijde zbytečně urážející. Můžu si to stokrát myslet, ale já osobně bych to nepublikoval.
Já se prostě v podzemních základnách který maj totálně generickej design nebojím, stejně jako se už nebojím malý holky co mě vojebává (doslova) na monitoru.Hrál jsem se sluchátky v noci.Ono celej ten koncept kdy se máš jakoby bát a přitom jseš neporazitelnej superman co střílí stovky supervojáků ve slowmotion je silně retardovanej, ale na někoho to holt funguje.
Lekačky mi jako prvoplánované nepřišli. A i když člověk čekal, že se něco bude dít, přesto ho to vyděsilo. Př. prolog, kdy Beckett pronásleduje ve svém snu Almu, potom se probudí, otře si pot z čela a zničehonic na něj vystartuje Alma. Další důležitou věcí je u hororů zvuk, který má i tady vysokou laťku a jak řikal sám mistr Hitchcock:"atmosféru a zážitek z filmu je ze 40% celkovou zásluhou právě ozvučení". Kancly a prostředí se čekat dali, neřikám že je to v pohodě, ale častečně k FEARu patří a kdyby se odehrávali v jeskyni, zřejmě už by to nebylo ono:D