Extreme Air Snowboarding

Extreme Air Snowboarding 3D

06.11.2004

Ve hře dostanete možnost ovládat snowboardistu, se kterým pojedete závod na U-rampě spojený s vytvářením různých triků. Uvnitř U-rampy budou různé dlouhé krabice a zábradlí, které vám mohou pomoci získat nějaké body navíc. Během skoků můžete vykonávat různá salta nebo vrtulník, kdy se točíte dokola.

Hra nabízí deset misí, ve kterých máte vždy tři úkoly, které musíte před dojetím do cíle splnit. Většinou se jedná o vytvoření kombinace několika triků během jednoho skoku a následného dosažení určitého počtu bodů. K dispozici je ve hře i tutoriál, kde se naučíte jednotlivé triky. Kromě závodů v U-rampě je zde možnost i sbírání předmětů nebo jízda na trubce. Přítomen je i multiplayer, kdy soupeříte s kamarádem, kdo dosáhne vyššího skóre.

Tahle hra byla skvělá, bavila mě víc než třeba pozdější pokus Fishlabs. Perfektně vyladěná hratelnost a díky tomu, že to byla snad jedna z úplně prvních 3D java her, tak nebyla náročná na HW.