@Ross (komentář): Česká verze se těžko shání, o patchi ani nemluvím. Hra si nerozumí s moderními počítači a to bohužel může případné nové hráče odradit. Grafika byla zastaralá už v době vydání hry. // to je jedine plus, nesnasim cesky mutace u kterych cesky distributor pravidelne zabali updaty mnohem driv nez anglicky original a tim zrusi multiplayer diky nekompatibilite novejsich verzi
Říká se, že čtvrtý díl série je nejlepší ze všech. Je čas to vyzkoušet :) Potěší i český dabing.
Tahle hra vyšla týden po předchozím dílu? Tomu říkám plodný vývojářský tým. :Thumbs up:
Jo, vsak taky si ty hry davam do jinyho obalu, mit to v tom by byla vrazda. jinak trochu me sere ze uz to stoji 50 ale furt je to fajn cena, cekal jsem ze s necim podobnym prijde i jinej casak ale nestalo se tak treba casem

dalsi hry:
ABC č. 13 Alarm für Cobra 11: Nitro

ABC č. 14 City life

ABC č. 15 Fire Starter

ABC č. 16 Kostíci

ABC č. 17 RC Cars
Obal vyhodit. Dabing je u obou her, ale ta trojka je myslím jen o hasičích a záchranářích, kdežto ve 4 jsou i policajti, kteří mě ale moc nebaví. Jinak je to taková oddechovka, člověk si to osvojí za pár minut.
Jo, z ABC.

Je to dobré, hodně mě baví ty "velké" mise (zřícení jeřábu, nehoda na monstertruck závodě). Zatím jsem v půlce, hodnocení je předběžné, asi bude nižší, tak 70. Nezvládám mise za policajty. A má to dabing.