Je to docela paradox, když přistoupíte na myšlenku, že Morrigan jen převlíkla kabát (jako shapeshifter), že dvojka nedosáhla takového uspěchu, když je ve všem lepší než už tak kvalitní jednička a ještě s nejoblíbenější postavou v čele. Racionální kalkulativní mrchou, která prožila dětství v blázinci a okolní svět ji připadá jako jedno velké hřiště. Zatím jsem to jen rozehrál, abych se vrátil k pramenum, ale mám ten pocit. Dokonce bych se nezdráhal napsat, že jednička není tak strašná, jak jsem si puvodně myslel.
No, já se k DA dostal přes nějaký videa na youtube a taky už jsem neměl co hrát, a popravdě jsem si myslel, že je to ta baba z dvojky, Hawková, když jsem si pustil demo. No a ty její sarkastický odpovědi. Já si nemyslím, že by nás Morrigan opustila. Takovýdle charaktery, ty stereotype, neumírají! Takže zatlačte slzu a koukejte hrát!
Snake.: Máš recht. Tak to sorry, já tam předtím četl monstra. Mea culpa.
Chlape já tu mluvim o postavách. Že bych je rád viděl i v dalším díle. Byť jen na chvíli. Abych věděl co se s nima stalo. Co do toho pleteš monstra?
Snake.: To je úplně jednoduchá logika. Když dostaneš v prvním díle porci pořádného stereotypu (nechtěj, abych ti jmenoval veškeré monstra, zvládl bych to do počtu prstou na rukou, nehledě na to, že jenom jinak vypadají a způsob jejich eliminace je na chlup stejný, jen v jiném (opět pouze) grafickém hávu) a ještě bys to chtěl v pokračování, tak fakt nevím, co tím sleduješ. Skin herní postavy je opravdu blbé přirovnání.
Say: Nějak mi uchází Tvá logika. Kdo říká že přítomnost pár starších postav znamená stereotyp. Vadí třeba někomu že ve Witcherovi 2 bude zase hrát za Geralta? Stereotyp je uplně něco jinýho.
Snake.: ,,...kdyby se tam vyskytovaly postavy z předchozího dílu" A to ti to v Pramenech nestačilo? To jsi teda hardcore obrněnec na stereotyp.
MickTheMage: To se bude odehrávat tak brzopo DA1?

Snake: Co s ním bude dělat až vyroste se tak jako tak nedozvíš. Nevylučuje se to.
Právě že o DA2 nic. Pravda, že z konce tohoto DLC si už moc nepamatuju. Ale pokud se nepletu, Morrigan tvrdila že i se svým synem jdou někam, kde budou volní. Kde je to jiný než v tomto světě... Tudíž mi připadá divný že by šla někam, kde by záhadně zmizela, já taky (protože tam byla možnost ji následovat) a svého syna dala někam sloužit pod krutovládu do světa, kterej jako by vypadl tomu ze kterého vyšla. :)
Tak mám pocit, že dítě, které hráč v Pramenech udělá, bud ten potetovaný machírek z traileru na Dragon Age 2. Jinak tenhle přídavek je opravdu trapný. Prostě DLC.