Kickstarter na novou hru. Nějak jsem to vůbec nezaznamenal, až teď na to koukám když jsem otevřel ze zvědavosti herní stránku na kickstarteru. A asi nejsem jediný, už to běží pár dní a nejsou ani na polovině. Ale nechtějí moc, to vyberou. :)
Zajímavej článek kde šéf studia mluví o obtížnosti pro menší studia sehnat v dnešní době tištěním peněz rozhašený ekonomiky prachy. To jsou paradoxy.

https://www.gamesindustry.biz/keoken-int ... nd-funded-is-failing

Co-founder Koen Deetman tells GamesIndustry.biz that his studio has made an estimated 200 pitches for five games in the last two years, and none have resulted in a deal.
Kdo to máte jako já z EGS zdarma, tak do toho, nezaslouží si to v té knihovně jen tak sedět na virtuální fošně, forever..
Zdarma na EGS. Moon se mi docela dost líbil, takže tohle je po velmi dlouhý době zas jedna EGSovka co si zahraju...časem.
@DeCode89 (komentář): Pozor... Claire je sestrou Kathy... jej matka bola Liz. Sarah bola astronautka, ktorú Isaac zranil počas udalostí na Mesiaci. Ale nie je s Kathy rodina v žiadnom smere.