@themacs (komentář): Myslis tu misi jak se vracis k mostu? Napiš to třeba do spoileru, já to nedávno hrál a to už poněkolikáté a moc netuším.
Co jsem tedy tentokrát dělal hodne často, že jsem skoro v každé misi syslil zásoby a rozmistoval miny (a jiné překážky) po celé mapě atp. Vždy těsně předtím než jsem nějakým triggerem vyvolal protiútok atp. Jako fakt mazec, když v Caen samotném zaminuju celou mapu a žádný tank ke mně vlastně ani nedojede, všechny se potacely s rozbitym motorem :D ale to jsem tak spíš zkoušel, co tam všechno jde, ze srandy.
Při první misi na letišti třeba lze obsadit i pointy za linii bombardování a když je obsadite všechny, tak po příjezdu posil vlastně celá mise konci, přeskočí to secondary obj. i bonusovou obj, pac primární už je splněna...
Je to všechno tím, že v kampani nepřítel v určitých fázích sám neutoci, proste nic nedělá, dokud něčím nespustíte další běh a on čeká, to ve skirmishi samozřejmě nehrozí.
Koment psát nebudu, tři stačej. Je to slušná porce zábavy, datadisk jak má být, ačkoli styl Amíků mi přirostl k srdci nejvíce, tudíž jsem s Němci a Brity nikdy úplně nesrostl. Mise jsou poměrně na jedno brdo (za Němce hodně bráníte, za Brity dobýváte), ale mně to vyhovovalo. Obtížnost je na normal hodně nízká, ale zas takovej frajer, abych šel vejš, jsem nebyl.
Doporučuju všem co mají rádi původní hru.
Těšil jsem se hlavně na multiplayer a byl jsem velmi zklamán. Komunita hráčů je naprosto příšerná, plná elitistických blbounů. Ve hře je ranking, kvůli kterému jsou jen problmy. Když máte nízký level, tak vás všude kickují, protože nikdo nechce hrát se začátečníky. Až si časem level zvýšíte, tak s vámi zase nechtějí hrát, protože ho máte moc vysoký... Ranking úplně na houby. Navíc všichni se honí jen za bodama za výhry a většina lidí využívá drophacku, který zaručí výhru v zápase, aniž by jste se museli snažit - jak ubohé (je fakt nenápadné, dkyž má někdo na kontě 300 výher a 10 proher :))
Hra je jinak fajn, ale s takovou komunitou se moc dobře hrát nedá, samý srab... :(