Breaking Character

Breaking Characters

15.03.2013

freeware

Každý kovaný RPGčkář na Role Playing hrách miluje rozvětvené možnosti customizace svého avatara. U autora Pierreca tomu není jinak a proto vytvořil jednohubku zabývající se právě detailním vypipláním hlavního hrdiny než jej vyšleme na dobrodružství.

Po prožitých výpravách se náš protagonista rozhodl odejít na odpočinek a "rytířství" pověsil definitivně na hřebík. Zároveň slíbil sobě i své lásce, že už své řemeslo nikdy nepoužije. Jenomže zvyk je železná košile a obyčejný život jej po čase přestává bavit. Nadchází čas po letech zavítat na půdu a oprášit pavučiny z výstroje.

V uživatelských úpravách se setkáme s výběrem pohlaví, původu (Human, Dwarf, Elf, Gnome, Half-Elf, Quarter Elf, Half-Orc a Kitteh), třídy (Warrior, Barbarian, Paladin, Assassin, Thief, Rogue, Druid, Mage, Priest), statistik (Constitution, Intelligence, Dexterity, Strength), počátečního vybavení, charakterových vlastnosti (př. Tichošlápek, Štístko či Jasnovidec), kodexu chování (dobrák, renegát atp.), uctívaného božstva, volbou hlasu, totemu a vzhledu náhrobního kamene. Během "modifikace" budeme postupně vměšováni do rozmluv mezi hlavním představitelem hry a jeho drahou polovičkou, která se nám snaží cestu mermomocí rozmluvit. Celá atmosféra je podkreslena středověkou hudbou.

Nejzajímavější zde přidané mini-freeware za poslední dobu. Povedený nález.