Amagami

Amagami ebKore+

19.03.2009
31.03.2011

Aragami je randící simulátor stylizovaný jako vizuální novela, ve které budete sledovat život hlavního představitele jménem Junichi Tachibana. S tím se na Štědrý den rozešla přítelkyně a zlomila mu srdce. O dva roky později je studentem střední školy a snaží se ze všech sil, aby se už nikdy nezamiloval. Začne se ale vídat se šesti různými dívkami, kdy jedna z nich jistě dokáže nechat roztát jeho ledové srdce.

Na rozdíl od běžných zástupců žánru vizuálních novel ve hře Aragami není lineární příběh. Namísto toho máme možnost si vybírat jednotlivé větve, do kterých se příběh v průchodu hrou rozděluje. V jednotlivých větvích musíme během hraní činit rozhodnutí, která nás budou posouvat dále v příběhu a pomohou nám dosáhnout jednoho z možných konců.

Hra se poté později dočkala aktualizovaného vydání s přídavkem ebKore+, jenž obsahovalo pár nových scének, opravy bugů či novou Mahjong minihru. Tato verze vyšla jak pro Playstation 2, tak i pro PSP.