Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Hero of the Kingdom: The Lost Tales 1

  • PC 30
Co k tomu napsat. Znenadání přihopkal prequel prvního dílu Hero of the Kingdom série (mělo by se jednat o události, předcházející jedničce), rozdělený na více částí. Dostáváme to stejné, co v minulých dílech s minimálním posunem, což je po sedmi letech neomluvitelné. Co bylo fajn napoprvé, není už fajn napočtvté. Stále stejné lokace, příšerky, "questy"... naštěstí díky krátkosti tohoto počinu, odpadá ten totální grind fest z třetího dílu. Neurychlitelné, herní dobu prodlužující "animace" u spaní, lovení, trhání, atd. , v menší míře zůstaly. Příběh slaboučkej a nezajímavej. Dohráno pouze ze servačnosti.

Je to strašná škoda, že se tvůrci naprosto vykašlali na inovace, protože by z toho mohla bejt fakt super hra a né jen opakovaná a nudná kopírka sebe sama. Po sedmi letech bych čekal vylepšený engine, víc možností ve hře, živější prostředí a poutavej příběh. To se nekoná, a asi už konat nebude. Řiká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Do slepého a zatuchlého ramena, ale ano.

Pro: Parádní stylová grafika.

Proti: Stále to samé, už nudné, nepřekvapující, a i pěkné grafické podání se už okoukalo.

+26