Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentáře

« Novější Starší »

Call of Duty: Black Ops III

  • PC 10
Hodnotím multiplayer:

Nainstalováno šílenejch 30+GB. V menu hry jsem vůbec netušil,co ta hra po mě chce.Nějak jsem se proklikal do free for all a spustil hru, načež mě překvapila mě docela ošklivá grafika.Chcípnul jsem asi 20x během minuty.Poté jsem se minutu proescapovával pryč,neb jsem nechtěl použít alt+f4. Odinstalace. Asi jsem na tohle už starej.

Pro: Celkem prima hudba.

Proti: Všechno ostatní.

+10 +12 −2

Punch Club

  • PC 85
Tak jsem po třech letech zas dohrál nějakou hru až do konce :) Punch Club je simulátor bojovníka. Staráte se o jeho životní potřeby,kondici,peníze,trénink a pomalu proplouváte příběhem a pátráte,kdo sejmul vašeho otce.

Začátek s třiceti dolary v kapse,prázdnou lednicí, umíte sotva kopat nožičkou a máchat pěstičkou.A ještě vám navíc rozmlátěj tlamu,jak vylezete z baráku :) Naštěstí je tu Mike,který vás uvede do světa bojů a poví vám co a jak. Zapíšete se do místní ligy,s cílem dostat se až na vrchol. Nastává kolotoč vyvažování,aby kluk neumřel hlady,vyčerpáním a ještě měl čas trénovat a bojovat a vydělávat pár peněz u sbíječky.

Jsou tu tři klasické staty.Stamina,agility,strength, které zlepšujete podle toho, jakou strategii zvolíte do zápasů a jaké talenty si vyberete.Ja si vybral tunit agility,tzn. rychlý jako blesk a dělat vše pro to abych nedostával moc zásahů.Talenty jsem volil primárně pasivní a s bonusy za uhýbání nepřátelským úderům.Na konci hry jsem používal vlastně jen jeden slaboučký úder a většinu dmg dělal protivník sám sobě :) Ve hře jsou čtyři talentové stromy a vybíráte si v nich vlastnosti za body z vyhraných zápasů. Jdou získat i perky,podle toho jak hrajete. Když si to zvolíte nesmyslně,tak máte problém a tak v 1/4 hry jste zralí na restart.
Boj probíhá automaticky,na kola.Každé kolo máte možnost změnit útoky a reagovat na situaci v ringu.Hlavně je potřeba hlídat si energii. Bez ní vám HP půjde rychle dolů.

Celé hra je prošpikovaná odkazy na různé akční filmy a seriály jako Rocky,Želvy ninja a vlastně i Star Wars :) Potkáte tam spousty známých postav a bojovníků. Dokonce narazíte i na Vincenta Vegu a Julese , jen si musíte všímat,kluci jsou tam docela zašití :) Příběh je plný klišé, "šokujících" zvratů a je to opravdu vtipné. Procházet to byla zábava.

Grafika je naprosto utimátně parádní a je radost se na to koukat. Ke hře sedne jak hrnec na ... :)

Konec hry je ve stylu velkého odhalení a to be continued!.... :) Už se těším na pokračování.
Pro: Grafika,hratelnost, má to spoustu vtipných momentů.

Proti: Sem tam stereotyp,když potřebujete peníze.

+22

Northmark: Hour of the Wolf

  • PC 40
Hra má velmi malou obtížnost a doba hratelnosti se pohybuje kolem 3 hodin. Příběh je velmi nenápaditý a už někdy v 1/4 hry víte jak to dopadne. Znovuhratelnost bohužel nulová. Pozitivum je že je i v češtině.

Pro: Lokalizace do CZ , pěkná grafika

Proti: Extrémně krátká , milionkát viděný příběh bez překvapení

+8 +9 −1