Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Hero of the Kingdom: The Lost Tales 1

  • PC 30
Co k tomu napsat. Znenadání přihopkal prequel prvního dílu Hero of the Kingdom série (mělo by se jednat o události, předcházející jedničce), rozdělený na více částí. Dostáváme to stejné, co v minulých dílech s minimálním posunem, což je po sedmi letech neomluvitelné. Co bylo fajn napoprvé, není už fajn napočtvté. Stále stejné lokace, příšerky, "questy"... naštěstí díky krátkosti tohoto počinu, odpadá ten totální grind fest z třetího dílu. Neurychlitelné, herní dobu prodlužující "animace" u spaní, lovení, trhání, atd. , v menší míře zůstaly. Příběh slaboučkej a nezajímavej. Dohráno pouze ze servačnosti.

Je to strašná škoda, že se tvůrci naprosto vykašlali na inovace, protože by z toho mohla bejt fakt super hra a né jen opakovaná a nudná kopírka sebe sama. Po sedmi letech bych čekal vylepšený engine, víc možností ve hře, živější prostředí a poutavej příběh. To se nekoná, a asi už konat nebude. Řiká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Do slepého a zatuchlého ramena, ale ano.

Pro: Parádní stylová grafika.

Proti: Stále to samé, už nudné, nepřekvapující, a i pěkné grafické podání se už okoukalo.

+26

Call of Duty: Black Ops III

  • PC 10
Hodnotím multiplayer:

Nainstalováno šílenejch 30+GB. V menu hry jsem vůbec netušil,co ta hra po mě chce.Nějak jsem se proklikal do free for all a spustil hru, načež mě překvapila mě docela ošklivá grafika.Chcípnul jsem asi 20x během minuty.Poté jsem se minutu proescapovával pryč,neb jsem nechtěl použít alt+f4. Odinstalace. Asi jsem na tohle už starej.

Pro: Celkem prima hudba.

Proti: Všechno ostatní.

+10 +13 −3

Punch Club

  • PC 85
Tak jsem po třech letech zas dohrál nějakou hru až do konce :) Punch Club je simulátor bojovníka. Staráte se o jeho životní potřeby,kondici,peníze,trénink a pomalu proplouváte příběhem a pátráte,kdo sejmul vašeho otce.

Začátek s třiceti dolary v kapse,prázdnou lednicí, umíte sotva kopat nožičkou a máchat pěstičkou.A ještě vám navíc rozmlátěj tlamu,jak vylezete z baráku :) Naštěstí je tu Mike,který vás uvede do světa bojů a poví vám co a jak. Zapíšete se do místní ligy,s cílem dostat se až na vrchol. Nastává kolotoč vyvažování,aby kluk neumřel hlady,vyčerpáním a ještě měl čas trénovat a bojovat a vydělávat pár peněz u sbíječky.

Jsou tu tři klasické staty.Stamina,agility,strength, které zlepšujete podle toho, jakou strategii zvolíte do zápasů a jaké talenty si vyberete.Ja si vybral tunit agility,tzn. rychlý jako blesk a dělat vše pro to abych nedostával moc zásahů.Talenty jsem volil primárně pasivní a s bonusy za uhýbání nepřátelským úderům.Na konci hry jsem používal vlastně jen jeden slaboučký úder a většinu dmg dělal protivník sám sobě :) Ve hře jsou čtyři talentové stromy a vybíráte si v nich vlastnosti za body z vyhraných zápasů. Jdou získat i perky,podle toho jak hrajete. Když si to zvolíte nesmyslně,tak máte problém a tak v 1/4 hry jste zralí na restart.
Boj probíhá automaticky,na kola.Každé kolo máte možnost změnit útoky a reagovat na situaci v ringu.Hlavně je potřeba hlídat si energii. Bez ní vám HP půjde rychle dolů.

Celé hra je prošpikovaná odkazy na různé akční filmy a seriály jako Rocky,Želvy ninja a vlastně i Star Wars :) Potkáte tam spousty známých postav a bojovníků. Dokonce narazíte i na Vincenta Vegu a Julese , jen si musíte všímat,kluci jsou tam docela zašití :) Příběh je plný klišé, "šokujících" zvratů a je to opravdu vtipné. Procházet to byla zábava.

Grafika je naprosto utimátně parádní a je radost se na to koukat. Ke hře sedne jak hrnec na ... :)

Konec hry je ve stylu velkého odhalení a to be continued!.... :) Už se těším na pokračování.
Pro: Grafika,hratelnost, má to spoustu vtipných momentů.

Proti: Sem tam stereotyp,když potřebujete peníze.

+28

Northmark: Hour of the Wolf

  • PC 40
Hra má velmi malou obtížnost a doba hratelnosti se pohybuje kolem 3 hodin. Příběh je velmi nenápaditý a už někdy v 1/4 hry víte jak to dopadne. Znovuhratelnost bohužel nulová. Pozitivum je že je i v češtině.

Pro: Lokalizace do CZ , pěkná grafika

Proti: Extrémně krátká , milionkát viděný příběh bez překvapení

+10 +11 −1