Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

F1 2014

  • PC 100
Proboha, co to je za zvuk? Myslel jsem, že mám rozbitý repráky! Zajel jsem si pár známejch tratí, pustil si pro srovnání GP4, poblil se, a uznal, že to s těmi novými hry není tak špatný. Ten přechod grafiky deset let zpátky má podobný učinky jako přetížení v zatáčce. Grafika je pěkná, není přesvícená. Myslím, že se jim podařilo najít dobrý poměr mezi světlou a tmavou barvou. Na easy jsem dojel v nočním závodu v Bahrajnu druhý. Obtížnost tak akorát pro mě, abych se držel někde uprostřed startovního pole a když moc nezmatkuju, pomalu se posouval do čela závodu. Všiml jsem si, že na rovince funguje to zrychlení za jiným vozem a hned toho využíval. V tom zmatku jsem dokonce poznal, kdy mám zajet do boxu, ty nakonec našel a byla z toho po 14 kolech medaile. Taky záleží, s čím asi jedete. S India Force nebudete tak rychlí jako s Ferrari, i když to taky není na špici, což z něho dělá horkého kandidáta pro další závody, protože jsem nikdy neměl v oblibě favority. Případně je tady ještě muj obl Williams, který se už deset let drží na posledních bodovaných místech a ted i pěkně vypadá. Myslím, že ta hra má velký potenciál, že nabízí možnosti, které běžný hráč ani nevyužije, ale na svý si přijde každý. Nejlepší formule, jaký jsem zatím hrál.

No a pak jsem se dočetl, že je to optimalizovaná verze:
"Z aktuálního formulového dílu budou upřímně nadšeni pouze ti, kteří si obnovené série F1 od Codemasters všimli teprve nyní." To budu já! "Uchvátí elegantní symbiózou arkády a simulátoru" potvrzuju. Co víc bychom si my, sváteční jezdci, tak přáli?!

Pro: Grafika. Zábavný jízdní model, který má ambice vás časem pohltit. Dá se to hrát na šipkách.

Proti: Zvuk motoru, ale časem se to lepší. Zrcátka jen pro parádu.

+4 +5 −1