Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
ViRus

ViRus

R. J. • Games Collector • ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

Half-Life: Blue Shift

  • PC 70
Druhý přídavek pro původního Half-Life s označením Blue Shift už svým názvem trochu napovídá, že se zde jedná o příběh z pohledu účastníka třetí strany, sekuriťáka Calhouna. A zažíval jsem s ním vcelku pohodovou zábavu, né že né. Určitě mě především těšil fakt, že se doslova třikrát setkáte s Freemenem – při každém z těchto setkání se uvnitř mě dostavil takový ten hřejivý pocit známého, ono zprostředkované deja vu, kdy jste danou situaci zažily, ale v kůži někoho jiného.

Nic nového tato nástavba sice nenabízí, ale protože vše, co jsem považoval za skvělé v původní hře, se nacházelo i zde, tak mi to ani v nejmenším nevadilo. Hlavní hrdina není žádná mluvka, zbraně jsou stále velmi kvalitně ztvárněny, prostředí a level design stagnují na své úrovni a herní ozvučení se již v klidu zařadily mezi staré známé. Možná bych jen uvítal větší délku, možnost pokořit nějakého bosse a z dnešního pohledu snad i těžší přestřelky.

Pro: akce, staré známé prostředí Half-Lifu

Proti: jednoduché, krátké

+26