Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
ViRus

ViRus

R. J. / Games Collector / ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

F.E.A.R.: Extraction Point

  • PC 85
Výborný přídavek, který přímo navazuje na příběh původní hry a o malý kousek jej posunuje. A to je právě kámen úrazu. V době, kdy tento datadisk vyšel by mě hodně vadilo, že jsem se po dohrání zase tak mnoho nedozvěděl, ale jelikož vím, že je v přípravě již třetí díl, tak by od vývojářů bylo špatné prozrazovat více než je obsaženo zde. Klady této hry jsou téměř totožné z původním kouskem, zůstala zachována skvělá atmosféra i ty tzv. baf scény, ruku v ruce spojené se zvuky a nejednou ve mně zamrazilo (hlavně ve 2 v noci), se mně líbily a byly dobře načasované, po grafické stránce to bylo taky bez námitek. Jako ve správném datadisku přibilo pár novinek. Hlavně nepřátelé a souboje s obrněnci, které jsem si více užil, nové zbraně (luxusní rotačák a laser rifle) a nový předmět v podobě kulometných věžiček u granátového inventáře. Taktéž, alespoň podle mě přibyl nový pohyb při otvírání dveří.

Jak jsem psal dříve, záporem pro někoho může být ne mnoho objasňující příběh a tak trochu s tím souhlasím. A ještě dodám cca poloviční délka, větší příklon k akčnější formě, leč výborné a v jedné části neschopnost vylézt z vody, i když to mohlo být chybou mezi klávesnicí a židlí.

Pro: atmosféra, grafika, přestřelky, nový nepřátelé

Proti: délka, příběh

+27