Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
36 let / Zlín (ČR - kraj Zlínský)

Komentář

Přejít na komentáře

Czech Soccer Manager 2002 FE

  • PC 85
CSM 2002 to je nehynoucí legenda! Je to opravdu velice jednoduché a asi devadesáti procentům počítačových hráčů to přijde asi i nudné. Ale pro mě je jednoduchost téhle hry naprosto báječná a zábavnost prostě skvělá! Můžeš si vzít svůj oblíbený druholigový tým, postoupit s ním do první ligy a postupem let z něj vybudovat až evropský velkoklub.

Nejlepší hry byly vždy s kámošem u lahve vína. Střídali jsme se po dvou zápasech, vždycky doma a venku a hecovali se kdo udělá lepší výsledek! Sledovali jak se naši hráči pomalu prokousávají do reprezentace, nadávali po prohře v prvním kole národního poháru proti Horní Dolní, když minulý týden jsme remizovali s Manchesterem.

A nejlepší na tom byla právě ta jednoduchost. Nemusíš hodinu nastavovat milion parametrů a typů treninku, prostě koupíš hráče, postavíš jedenáctku a hraješ zápasy. Všechno rychle utíká a pouštíš se znova a znova do nových sezón, aby sis svého miláčka vypiplal k dokonalosti.

Pro: jednoduchost, zábava, vítězství, "multiplayer" :-D, čím víc piješ tím větší zábava

Proti: občas nesmyslné výsledky, na Zlín chodí stejně málo lidí jako ve skutečnosti :-D (a to jsem hrál o titul!!!)

+15