Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
veka

veka

David • elektrikář • ČR - kraj Královéhradecký

Komentář

Přejít na komentáře

Commandos: Behind Enemy Lines

  • PC 85
Už jako malému se mi dostalo Commandos do ruky. A s přestávkami si ho rád zahraji do dnes. Vzpomínám, že jsem se poprvé po opravdu dlouhé době dostal do 1. mise v africe, a pak mi odešel počítač... :-D Nicméně jsem se k tomu vrátil a tentokrát jsem hru již dohrál. U starších her se mi moc líbí především obtížnost. Je to vlastně jen 20 misí, ale zabaví vás na delší dobu, než 3 kampaně na nejvyšší obtížnost u Call of duty.
Systém povolání je perfektně promyšlený. Šest chlapů, každý umí něco jiného a každý má svůj účel v dané misi.
Grafické zpracování na tehdejší dobu výborné (kouřící vojáci, výbuchy, tanky, lodě, stopy ve sněhu podle kterých vás lze vystopovat), nemluvě o umělé inteligenci, která je velmi dobře zpracovaná. Všichni známe situace, kdy ve strategii převelíte jednotku z jedné strany mapy na druhou, a ona se zasekne o první kámen, který uvidí. Neříkám, že se to v Commandos nestane, ale je to jen zřídkakdy - s ohledem na stáří hry - luxus. Tato hra je ale stejně díky pohledu z ptačí perspektivy hratelná i v dnešní době.
Pro každého, kdo má rád opravdové výzvy a RTS, je toto ta správná volba. Za mě určitě nejlepší díl z celé série.Pro: Obtížnost, grafika, délka hry.

Proti: Žrout času :-)

+21