Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tyrael

Tyrael

Tomáš

Komentář

Přejít na komentáře

The Witcher

  • PC 95
Vzhledem k tomu, že toto je pouze shrnutí několika dojmů týkajících se hlavně rozdílů jednotlivých verzi. Přikládám odkaz na můj komentář k rozšířené edici, kde jsem se hru snažil okomentovat komplexněji. http://dbher.cz/k13608

S odstupem času jsem si chtěl vyzkoušet původní verzi zaklínače. Zajímaly mě hlavně změny a chyby, které byly v rozšířené edici opraveny.

Hra byla velice zajímavá, docela mě bavilo pozorovat a hledat, které věci byly upraveny, či kompletně změněny (menší barevné odlišení mezi jednotlivými občány, či chyby vztahující se k různým předmětům, elixírům....). I tak se ale jednalo o zajímavou a velice hratelnou záležitost.

Musí se nechat, že celá tato hra prošla dlouhou cestu a opravdu podobně jako víno, vyzrála k dokonalému požitku. Vzhledem k volně dostupným patchum, si lze i původní verzi upgradovat na nejnovější verzi. Někdy ale není od věci si vyzkoušet původní verzi.
95%

Pro: Pro ostřílené hráče Rozšířených a platinových verzí, zajímavý požitek.

Proti: Musí se nechat, že pozdější vývoj přivedl tuto hru k dokonalosti, a že původní hra obsahuje dost chyb.

+15+17 / -2