Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tyrael

Tyrael

Tomáš

Komentář

Přejít na komentáře

The Witcher: Enhanced Edition

  • PC 100
Se Zaklínačem mě pojí mnoho skvělých zážitků a dlouhých hodin hry. Kvůli této hře jsem si pracně vydělal na nový počítač, abych si ji mohl zahrát. První rok na gymnáziu se tak nesl v duchu Zaklínače.

Tématiku Zaklínače jsem znal už dříve a proto jsem byl velice zvědav na jeho herní zpracování. Očekával jsem od toho hodně avšak hra předčila i moje očekávání.

Do hrače je od začátku pumpován silný atmosférický příběh v kombinaci s výbornou hratelností a množstvím zajímavých herních prvků. Na každém kroku hráč objevuje nové informace o tomto světě. Spoilery na minulost a zainteresovanost jednotlivých postav.

Geraltův svět je plný nebezpečí. V divočině číhají netvoři, s tmou se přibližují i k lidským příbytkům. Ve dne však hrozí nebezpečí za strany lidí, kterým jde pouze o svůj vlastní prospěch. Motat se tak v tomto světě plném intrik a nebezpečí je, v roli samotného Geralta z Rivie, zážitkem který se nezapomíná.

Hra se pěkně rozvijí a každá kapitola nabízí solidní porci příběhových zvratů, mnoho questů atd. Snadno se tak stává, že si hráč na konci řekne: "To už je konec?"

Zaklínač zaujme a pohltí. Důraz na denní dobu, či počasí dělá tuto hru realističtější. Propracované charaktery a celkové zpracování společnosti umocňuje zážitek.
Hra kvůli, které by stálo zato si vymazat paměť a projet si ji znovu poprvé.

Pro: Celá hra

Proti: Možná větší různorodost ztvárnění postav - obličejů.....

+21+22 / -1