Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Ryse: Son of Rome

  • PC 95
Když jsem si hru koupil tak jsem si začal říkat co to bude za blbost ale ne jeto výborná hra, asi si řeknete pane bože to je vůl on tomu dal 95%, no říkejte si co chcete ale tahle hra je pro mě prostě bomba. Jako první musím zmínit grafiku která se skvělá a jedna z nejlepších co jsem kdy viděl a optimalizace je též dobrá hru jsem si užil na plné nastavení a vůbec se mi to nesekalo. Další klad je hudba která je epická a při monumentální záběrech na bojiště mi naskakovala husí kůže, další výbornou věcí na hře je soubojový systém který mi trochu připomíná Arkhamskou sérii nebo Middle-earth: Shadow of Mordor, a stejně jako v těchto hrách si vylepšujete postavu jako třeba víc životů, delší soustředění a tak dál. Jako další klad je dabing postav a filmovost hry pří cut scenách jsem zatajoval dech a taky to má na svědomí už zmiňovaná hudba. A příběh ně se libí je to taková ta správná oddechová hra kterou za jeden de dohrajete ale to nevadí. Říkejte si co chcete ale Ryse: Son of Rome je pro mě dokonalá hra po všech stránkách. A doporučuji hru hrát na sluchátkách.

Pro: Grafika, optimalizace, příběh, filmovost, dabing, soubojový systém, prostředí, zvuky a hudba, vylepšování dovedností, akčnost.

Proti: pár drobností.

+9 +10 −1