Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš / 19 let / Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Dishonored 2

  • PC 100
Na Dishonored 2 jsem se těšil už od doby co jsem dohrál jedničku a věděl jsem že dvojku udělají. Obrovský klad hry je to že co bylo v jedničce dobrý tak to tu nechali a něco i vylepšili na začátku hry si můžete vybrat postavu za kterou budete hrát za Corva nebo za Emily a každý má jiné schopnosti. Jako další klad je dizajn misí který je prostě bomba a nejvíce vyniká (The Clockwork Mansion) kde dům vašeho cíle můžete díky jednotlivým pákám přestavět a při boji můžete zatáhnou za páku a skočit o úroveň výš nebo níž, a jako další mise tu je (A Crack in the Slab) kde dostanete přístroj díky kterému můžete cestovat časem a můžete změnit budoucnost podle toho jak misi děláte, ale to že jsem vyjmenoval jen dvě mise neznamená že zbytek je špatný naopak jsou výborný. Stejně jako v jedničce si tu můžete vybrat jak zlikvidujete svůj cíl třeba že geniálnímu vědci vymažete paměť a takový možností tu je víc. Corvo oproti jednice konečně mluví a jeho hlas se k němu hodí. Ohledně grafiky ta je překrásná ale kazí to optimalizace která je pro mě jediný zápor ale nezabrání mi to této hře dát 100%.

Pro: příběh, atmosféra, prostředí, grafika, možnosti jednotlivých misí, postavy a jejich dabing, schopnosti, dvě hratelné postavy.

Proti: optimalizace.

+27