Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Super Time Force

  • PC 60
Není čas ztrácet čas! To platí ve spoustě her kde je nutné dohrát level do časové limitu či zajet kolo na čas atd. Super Time Force Ultra tomu není jinak, sice čas hraje proti vám ale i s vámi.

Pixelová 2D střílečka s akčními hrdiny není žádná novinka. Super Time Force Ultra sází na posouvaní času. Čas je doména hry, kdy je možnost se hráti kdykoliv se vám chce. Jste zabit, nechytil jste diamant, boss je příliš odolný, nevadí vrátím čas, tak aby zachránil mého člena jednotky nebo počkám si na místě kde dopadne diamant, předešlý průchod to zatím vystřílí a na bosse budu vracet tak dlouho čas, dokud nebudu mít na obrazovce celé komando svých super hrdinů (předchozí průchod hrou se při vrácení času nemaže).
Jak to bývá v pixelových hrách i zde je hodně narážek na akční filmy, na super hrdiny, no prostě na všechno co přišlo tvůrcům potřeba trochu zesměšnit. Občas se jim to i povedlo.

Verdikt: Nemůžu říct, že Super Time Force Ultra je špatná hra ale já tak nerad honím čas. Nemám rád když mě čas tlačí do dokončení levelu nebo v autech time attack. Rád si hraji své tempo. Pokud si chcete dát 2D pixelovou střílečku radši si dejte Broforce.
Je čas říct pápá, Je čas říct pápá, je čas říct pápá 60%

PS: V mém profilu v diskuzi je jeden klíč pro zájemce o Super Time Force Ultra. Snad je ještě aktivní!

Pro: Posouvaní čas, Humor.

Proti: Časovka.

+9