Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Clustertruck

  • PC 85
Rád bych napsal něco o tom, jak se v kordonu kamionů skrývá nějaká symbolika o dnešní uhnané době, nebo bezcílnosti našeho počínání. Nebo že fakt, že hra končí v samotném pekle má mít snad nějaký meta rozměr. Ale tak tomu v této hře není a byla by chyba za tím vším hledat něco víc.

Clustertruck je především úžasná adrenalinová jízda. Za rytmu chytlavých elektronických válů si to ženete po střechách kamioňáků na D1, vyhýbáte se četným nástrahám a snažíte se držet ten správný střešní rytmus :) Her z žánru First Person Platformer už jsem hrál několik (vyzdvihl bych skvělý Refunct), ale nikdy jsem si neužil takto zběsilou jízdu. Každý level nabídne nějaký nový nápad a udělá vám radost, když přijdete na to, jak to máte vyřešit, kudy se vydat. Po ruce máte celou řadu speciálních schopností, ale s těmi mě moc hrát ani nebavilo. Naopak se mi velmi líbilo hrát zcela bez nich kvůli achievementu. Skvělá výzva, zhltal jsem za tři večery. 100% achievementů, 7 hodin herního času.

Mohu doporučit všem nadšencům do rychlých pohybových her a speedrunningu.

Pro: rychlost, lehkost pohybu, hudba

Proti: chci víc!

+14