Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Tony Hawk's Pro Skater 2

  • PC 90
Ze začátku musím říci, že nejsem skejťák, sprejer, mathafakanigga ani nic podobného, tahle kultura je mi úplně cizí, ale tento díl Tony Hawka, který jsem hrál jako jediný mě naprosto bavil. I když je mi to vše cizí od "skejtu" až po hudbu hrající ve hře, byl jsem schopen celé hodiny, lítat vzduchem jako ďábel jen abych v časovém limitu vycucal z pár triků nějaké úžasné kombo. Netušil jsem, že něco co je mi protivné mě může v podobě hry takhle dokonale bavit.

Neliboval jsem si ani tak v nějakém ježdění na kdejaké překážce, spíše jsem si oblíbil rampy kde bylo možné dělat ta nejlepší a nejsložitější komba a triky, vždy když se podařilo nějaké kombo za desítky tisíc bodů, které neskončilo držkopádem, člověk se cítil fakt dobře a měl motivaci jet dál a zkoušet to znovu. Skryté bonusy, sbírání písmen a další vychytávky dávaly mapám šmrnc a vždy jsem se snažil tyhle bonusy a achievmenty plnit.

Pro: komba a triky, design map, zábava

Proti: nevím

+9(9-1)