Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Crime Secrets: Crimson Lily

  • PC 20
Bohužel takhle HO adventura je dost podprůměrná. Úvodní scéna vypadala celkem dobře ale čím víc jsem hrála, tím horší hra byla. První, co vystoupí na povrch je pro mě absolutně šílený voice acting. Hlavní postava je z 95% nepříjemná a arogantní a těch zbylých pět z ničeho nic ufňukaná baba. Další věcí jsou animace při rozhovorech. Naanimované jsou jenom obličeje, a ještě dost prapodivně.

Všechno by se ještě nějak dalo skousnout, protože od HO adventur nikdy moc nečekám, ale samotný příběh neměl hlavu ani patu, s každým krokem přibyla nová mrtvola a ke konci jsem už ani neměla zájem příběh sledovat. Když hra nedokáže udržet moji pozornost ani na zhruba dvě hodinky, něco je asi špatně.

Abych jen nekritizovala, tak hra je převážně sestavená z hádanek, což je podle mě lepší, než když se přechází z jedné HO obrazovky na druhou. Zajímavé bylo řešení, jak detektivka po poskládání stop sesumírovala místo činu, i když je pravda, že při tom zněla jak love child Sherlocka a doktora House.
+10