Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
RudíkaBeník

RudíkaBeník

17 let

Komentáře

« Novější Starší »

Half-Life

  • PC 90
Dobrá hra, u které se nikdy nenudíte. Grafika je na rok 1998 povedená, dnes je již zastaralá.
Nepřátelé jsou OK, ale mohli by třeba skákat nebo lézt po žebříku. Zbraňový arzenál je velký, moje nejoblíbenější zbraň je kuš. Single player dnes dohraju tak za 3 hodiny. Hru múžete hrát buď s HD pack, který vám vylepší modely postav a zbraní, nebo bez něj.

Pro: Vše

Proti: Nic

+5+13 / -8

Wolfenstein 3D

  • PC 85
Kdo by zapomněl na tatínka všech 3D her na světě.Wolfenstein 3D byl ve své době velmi populární hrou,dnes si ji lidi zahrajou velmi málo.Popis:chodíte v bludišti,zabíjíte nepřátelé,hledáte klíče a samozřejmě cestu ven.Ve hře máte čtyři zbraně:
Bajonet-základní zbran,která nepotřebuje munici.
Pistole- jediná zbraň, kterou má. Mají ji také všichni vojáci wehrmachtu a důstojníci.
Samopal-nejužitečnější zbraň. Nosí ji vojáci SS.
Rotační kulomet Gatling-zbraň skrývající se pouze v tajných místnostech a v poslední epizodě. Zdaleka nejsilnější, ale také ubírá nejvíc munice.
Nepřátel je jenom pět.Dohráno za 4 hodiny.

Pro: Vše.

Proti: Nic.

+33+38 / -5

Half-Life: Blue Shift

  • PC 75
Blue Shift je druhý a kratoučký datadisk ke hře Half Life.Blue Shift je lehčí než předchozí díly,logických hádanek je tu taky spoustu a přibil Xen.AI nepřátel je stále stejná.Velký mínus tohoto datadisku je,že tu není nic nového,nakonci hry není boss.Jenom ovládat teleport.Plusem je HD pack,který zlepšuje modely zbraní a postav.

Pro: Vše.

Proti: Krátké,nic nového.

+20+23 / -3

Half-Life: Opposing Force

  • PC 90
Opposing force je takový kratší datadisk ke hře Half Life.Hra je o něco lepší než předchozí díl,logické hádanky jsou ždímané na maximum,Xen skoro není.Jako jediný zápor bych viděl AI nepřátel,který se chovají velice podivně.Velký plus je skvělý arzenál zbraní (pistole, kulomet, BFG).Opposing Force se velice poved.

Pro: Nový nepřátelé,zbraně.

Proti: AI nepřátel.

+26+29 / -3

Spear of Destiny

  • PC 80
Pokračování Wolf 3D které je kratší a těžší.I když chodit v bludišti mě už nebavilo.Hlavním plusem je že hrajete opět za Blazkowicze a bossové jsou tvrdší.Žádné nové zbraně ani nepřátelé.Jenom nové je,že je pět bossů.Dohrál jsem to tak za 5-8 hodin.

Pro: Vysoké score,bossové.

Proti: Nic.

+26+28 / -2