Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jirka / 33 let / Hradec Králové (ČR - kraj Královéhradecký)

Komentář

Přejít na komentáře

The Walking Dead: Michonne - Episode 1: In Too Deep

  • PC 75
První série Walking Dead pro mě byla svého času jako blesk z čistého nebe, podobný herní zážitek jsem do té doby neměl. Druhá série si držela relativně slušnou laťku, ale už chyběl ten wow efekt. Toto zombií univerzum mě stále baví, tak jsem si zkusil i tuhle minisérii (opravdu mini, protože to trvalo asi jen 4 hodiny, což je asi třetinový čas co u jedničky).

Krátkost celé hry má za následek, že je všechno chrleno relativně rychle. A člověk se alespoň ze začátku ve všech postavách trochu ztrácí. Nemůžu však tvrdit, že by příběh byl nějaký odfláklý, je to kvalitní věc. Co však člověka zaujme je všudypřítomné násilí. Je ho opravdu dost a krev lítá do všech stran. Trochu otravné jsou quicktime eventy, které se najednou čas od času zjeví a je nutno je zvládnout, takže tlačítka Q a E je nutno mít v pohotovosti.

Netuším jestli je to doopravdy, tak jak to vypadá (v minulých sériích jsem se párkrát spálil), ale tady jsem měl po celou dobu hraní dojem, že moje rozhodnutí opravdu mají vliv na děj a chování postav a to jsem si často vybíral to řešení, které nabízelo více násilí a rozepří, ani nevím co to do mě vjelo :) Co mi moc nesedlo, jsou neustále se opakující halucinace odhalující minulost hlavní hrdinky. Její minulost mě popravdě moc nezajímala a chtěl jsem se soustředit na současné dění, ale asi je to o vkusu každého hráče. Samotní zombíci byli ve hře spíše jako kulisa a do děje téměř nezasahovali, to je ve hře která se jmenuje, tak jak se jmenuje celkem problém.

Oceňuji kvalitní soundtrack, který mi přišel lepší než dříve. Přesto už si hru asi nikdy nezahraju, je to taková jednohubka na jedno, dvě odpoledne a stačí to vidět/hrát jednou.

Pro: mačeta, násilí, sympatické postavy

Proti: zombíci jsou jen kulisa, halucinace

+9