Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin • 32 let • ČR - kraj Ústecký

Komentář

Přejít na komentáře

The Cat Lady

  • PC 90
Tuhle hru jsem nerozehrál jen kvůli herní výzvě, ale také ze zvědavosti. Jedná se o jednu z nejlépe hodnocených adventur jak na databázi, tak na dalších místech i přes to mě Cat Lady zprvu bohužel vůbec nezajímala. Možná to bylo tím, že celkově adventury moc nemusím a už vůbec ne ty, které se tváří jako horor. Ve výsledku jsem ale skutečně rád, že jsem během jednoho volného dne dal téhle hře šanci. Pokud opomenu prvních cca 20 minut, kdy jsem zvažoval jestli to nevypnout a nesmazat, tak jsem si celý průběh parádně užil. Adventur jsem odehrál sice jen pár, ale žádná z nich neměla natolik zajímavý příběh, který by mě dokázal tolik chytnout, že bych si jí chtěl dohrát rychle na jeden zátah. Pokud tedy stejně jako já hrajete cca jednu adventuru za rok, tak rozhodně nemůžu žádnou z nich doporučit více, než právě Cat Lady, která to nepřehání s logickými hádankami a je vedená spíše příběhem, takže se skvěle hodí pro nováčky v žánru, kteří hledají nějakou jednorázkovku na večer.

Tady svůj komentář ukončím, protože mi přijde, že bych napsal úplně to samé, co ugraugra v tom svém. Tedy kromě toho, že ještě nejsem tak starý jako on a mohu tedy hrát dlouho do noci :D
+16