Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin / 28 let / ČR - kraj Ústecký

Komentář

Přejít na komentáře

Dead Effect

  • PC 60
Dead Effect je portem stejnojmenné hry na mobily, která se silně inspiruje hrou Dead Space. V zásadě hra začíná stejně. Jste na rozlehlé vesmírné lodi, kterou zasáhla nějaká forma zombie infekce, a snažíte se z ní dostat.

Stejně jako u Dead space není moc velký důraz na postavy. Máte tam nějakou tu postavu, která vám ukazuje směr a pak vaší postavu, která občas prohlásí něco ve stylu „co se děje?“ a nic moc lepšího se od ní nedočkáte.

Samotné střílení je velice podobné každé zombie střílečce a samotné zbraně jsou víceméně stereotypní – pistole, brokovnice a útočné pušky. Menším osvěžením je však střelba z kuše/luku. Osobně mi nejvíce vyhovovala kombinace šestiranného koltu, který na ránu do hlavy dal většinu zombíků a klasická pumpovací brokovnice, která si na kratší vzdálenost rychle poradí i se silnějšími kousky.

Jak jsem již zmínil tak hra byla portována z mobilů, ale v souvislosti s tím jsem nenašel žádný závažnější problém. Je poněkud divné, když se vám na obrazovce ukazují interaktivní symboly, které nemůžete myší stisknout, ale do hry jsem šel už s tím, že se jedná o port, takže jsem něco takového očekával.

Pro: Vylepšování zbraní, steam achivementy.

Proti: Dead space kopírka.

+10