Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Michal Chalupka • 24 let • student - ČZU: Fakulta životního prostředí • Bor (ČR - kraj Karlovarský)

Komentář

Přejít na komentáře

Indiana Jones and the Fate of Atlantis

  • PC 80
Herní výzva 3
Nikdy jsem neviděl žádný film Indiana Jonese, a ani jsem doteď nehrál žádnou hru. Tato hra pro mě byla premiérou. Jelikož mám rád takovéto adventury, tak jsem se na ní velice těšil.

Na začátku si můžete vybrat ze dvou režimů a to více akčního nebo logičtějšího. Samozřejmě jsem chtěl více logičtější, protože to je adventura. Vstup do hry byl docela zajímavý. Prostě a jednoduše mě hra prskla do akce. Najdi daný předmět a zábava byla na světě.

Velice jsem se těšil na cestování po různých zemích světa, ale byl jsem trochu zklamán, protože jsem jich očekával mnohem více a doufal jsem, že se v nich zdržím déle. Autoři bohužel tohoto nevyužili a do každého státu jsme pouze nahlédli a získali daný předmět nebo informaci.

Předmětů na sebrání ve hře bylo velice dost, ale i když už je člověk zužitkoval, hra mu některé předměty nechala v inventáři, i když už je po zbytek hry nevyužil a akorát se pletly. Ve své podstatě byly dokola používány ty samé předměty např. disky.

Hra má krásnou grafiku, se kterou vykresluje daná města a krajinu. Grafika vypadá, jako by byla ručně kreslená.

Příběh je docela obstojný, ale příliš mě nenadchnul (na příběh nejsem příliš náročný ve většině hrách mi stačí i úplně obyčejný). Jako příběh byl v pohodě, ale neudržoval mě v napětí a nenutil mě k takzvané větě "Ještě chvilku a ukončím to" nebo "Co se asi stane, když udělám tohle".

Pro: hodně lokací, grafika, styl hry

Proti: Slabší příběh, recyklace předmětů

+9