Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

The Park

  • PC 40
Tak tohle nevyšlo.

Stylem průzkumu prostředí je tahle adventura podobná The Vanishing of Ethan Carter, narozdíl od něho ale nemá tak dechberoucí grafiku a jedinečnou atmosféru.

Jen si tak jdete po atrakcích parku, občas se objeví nějakej ten neškodnej bubák, postava mluví divné věci a je konec. Hned první atrakce byly labutě v jeskyni pohádek, bylo to nesmírně pomalé a já jsem myslel, že už usnu. Horší věc jsem v hrách neviděl už hodně dlouho. Pohádka je o Jeníčkovi a Mařence, odehrává se ukrutně pomalu a až na tu pointu je to nuda k nevydržení (napsal bych k posrání, ale s tím by měl Chuck problém). Hráč se v zábavním parku pořádně nachodí, ale aspoň se tu dá s postavou sprintovat. Sice je to prd platné, když ona furt jen kecá a když kecá, tak může jít jenom pomalu. To přece dává logiku.

Lepší scény, které mají nějakou tu atmosféru začínají být až v domě hrůzy. Tam je už ale bohužel (nebo bohudík) konec tyhle hry, která měla dobu trvání 1 hodinu. Hra je pro mě velké zklamání, čekal jsem teda víc a těch vyhozených peněz lituji.

Pro: Zakončení je zajímavý, atmosféra v druhé půlce

Proti: Labutě, příliš krátké, nudnej průzkum prostředí

+17