Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Libor • 37 let • ČR - kraj Pardubický

Profil

Hrál jsem hry snad na všech existujících počítačích a konzolích a nikdy jsem neměl žánr, kterému bych se vyhýbal, nebo kterým bych opovrhoval. Hrál jsem všechno možné na všem možném. Nicméně několik posledních let hraju na PC víceméně už jenom adventury, které jsem vždy považoval za svůj nejoblíbenější žánr. A jelikož na hry z jiných žánrů nemám čerstvé vzpomínky a hry bych hodnotil s velkým časovým odstupem a tudíž neobjektivně, rozhodl jsem se hodnotit a komentovat pouze právě adventury.

edit: Tak nakonec jsem přidal hodnocení a komentář ještě ke hrám NHL Hockey a Ultimate Soccer Manager. U obou jsem totiž strávil značnou část svého života a tak jsem jím to do jisté míry dlužil.

edit 2: Jelikož se mi povedlo získat Segu Mega Drive se speciální cartridge, na které jsou k dispozici všechny hry, které na tuto skvělou konzoli vyšly, dávám si od PC a adventur na nějakou dobu pokoj.