Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Kwoky

Kwoky

Jan Němec / 33 let / IT support a tester / Brno (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentář

Přejít na komentáře

Pat & Mat 1

  • PC 50
Pat a Mat je hra zplácaná dohromady ze čtyř nesouvisejících částí. Adventurní část je velmi dobrá. Pobavila mě, některé věci mi přišly nápadité a líbil se mi i "filmový" střih záběrů (plně 3D svět tu tedy má své opodstatnění). Bohužel bylo za nějakých 15 minut po všem. Dlouho jsem se zdráhal uvěřit, že je to všechno. Pokud by takových "dílů" obsahovala hra třeba 5 a nic dalšího, dal bych s chutí 80 %.

Jenže aby nebylo dohráno dřív než řeknete švec, jsou zde ještě tři minihry: Minigolf, puzzle a variace na Kimovku. Nějak nechápu, proč zrovna tyhle tři, ani jak to souvisí s Patem a Matem. I když se autoři snažili tyto minihry nějak ozvláštnit (což se i celkem povedlo), tak můj zájem opadl velmi rychle. Jednak proto, že jsem si chtěl zahrát Pata a Mata a ne "minigolf simulator". Hlavně ale proto, že obtížnost pro získání zlaté medaile je u některých levelů proklatě nízko (ani jsem se nesnažil), jinde se mi ji nepodařilo získat ani přes veškerou snahu.

Celkem mi hra zabrala asi dvě hodiny. Kdybych chtěl získat všechny medaile, tak by to bylo 2x až 3x tolik.

Pro: Pěkná grafika / Hudba / Humor

Proti: Samotná hra má 15 minut, zbytek je jen nastavovaná kaše

+22