Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Kwoky

Kwoky

Jan Němec / 32 let / IT support a tester / Brno (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentář

Přejít na komentáře

Navždy v mojich šlapajach

  • PC 10
Jedna z nejhorších her, co jsem kdy hrál.

Když už se autorovi podařilo vytvořit nějakou atmosféru (a to se mu s omezenými možnostmi díky některým myšlenkám v příběhu i podařilo), tak ji totálně zabil opravdu katastrofálními minihrami. Ta první s duchem by se ještě dala překousnout. Druhá s autem už ne. U té je všechno špatně - ovládání, obtížnost, zasazení do děje... bleh! A třetí s házením puků? Nevím, nemůžu posoudit. Dostal jsem se tam dvakrát a dvakrát hra spadla. Dál jsem neměl sílu to zkoušet.

Neustálé změny hudby mě silně rušily a kolikrát se hudba ani k dané situaci nehodila. Grafika vypadá dobře díky pozadím, které autor vzal bůhví odkud. A pak tam v malování vložil aktivní prvky, což vypadá úplně šíleně. Příběh samotný má světlé momenty, ale opět je to totálně zabité způsobem vyprávění pomocí tuny textu.

S hrou jsem strávil 30 minut, z toho minimálně 15 jsem hrál to po***né auto. Ne, takhle ne. Uvidíme, jestli další díly byly o něco lepší.

Pro: Některé části příběhu, chvílemi solidní atmosféra

Proti: Katastrofálně špatné minihry, kvůli bugu nejde dohrát, odbyté aktivní prvky, spousta textu

+9+9 / 0