Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
29 let • Litoměřice (ČR - kraj Ústecký)

Profil

Uživatel doposud nevyplnil svůj profil.

Diskuze uživatele

Mám účet u Patria (spolupracuje s CSOB) Mají sice největší poplatky, ale zase asi nejlepší služby, můžeš si tam třeba i nastavit. že ti přijde SMS, pokud nějaké akcie mají propad, obchodovat jde i s komoditami, dluhopisy, mají toho tam fakt hodně.
Pak tohle nabízí i některé jiné banky v česku nebo přímo internetové stránky, co se na to specializují. (Fio banka například)

První akcii jsem na zkoušku koupil CDprojektu za nějakých 270 zlotých, pak jsem si nakoupil další čtyři za 320 zlotých, kdybych měl více peněz, tak investuji určitě víc. Ale obecně platí, že by člověk neměl všechno strkat do jedné věci, takže mám koupený i český Avast, který zatím taky dobře šplhá.
O AMD nebo Intelu uvažuji, až zase nastřádám nějaký peníz, tak to někam (nejspíš IT sektor) vrazím.
Když jsem do toho na začátku roku šel, tak jsem uvažoval i nad koupí americké tesly, která tehdy měla nějakých 300 dolarů, ale když jsem se po týdnu kouknul že má najednou 1000 dolarů, tak mě chuť rychle přešla... :-D Dnes má 1500. To zamrzí. :-D
Zatím tedy jsem v plusu, spoření dnes jde pod inflaci, takže to vůbec nemá cenu, akcie jsou pro mě cesta, holt jen není tak dobrý plat, abych to mohl rozjet naplno, ale mám vyhlídnuté prac. místo, kde by plat měl být dost nad poměry a to už bych to mohl investovat ve velkým.

CDprojekt prodám buď po ustálení po vydání CB77, nebo to prostě nechám, dokud to nezačne nějak výrazně padat, protože se zdá že CDprojekt má před sebou velkou budoucnost a ta hodnota by mohla jít opravdu vysoko.

Diskutující (1)