Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Red Dead Redemption

  • PS3 --
SLAST! BLAHO! GENIÁLNÍ! PARÁDA! Jen škoda, že pcčkáři se svého kousku nikdy nedočkali(neměli na to vhodný hardware), nuže dost melancholie a vzhůru do hodnocení. Jestli jste někdy hráli GTA, nebo GTA V (na které si pcčkáři museli dva roky počkat, než rockstar upravil hru na základě našich podmětů), tak vám můžu rovnou říct, že proti Red Dead Redemption je to slabší kus ze stáda. Když byl titul ohlášený, byl jsem naprosto skeptický, nevěřil jsem, že western žánr může ve stylu GTA obstát. Opak byl pravdou! Do této hry prostě herní koncept gtaček sedí naprosto dokonale, kde jinde se chovat jak hovado utržené z řetězu, aniž by člověk reálně musel čelit nějakým následkům, než právě ve hře, která se odehrává v době, ve které dvanáctou odklepávali duelové souboje a pravidelný rytmus úderů hrobařovo kladiva do rakve a v době kdy osobní zákon převyšoval nad tím obecným a jediným skutečným soudcem byla zručnost v zacházení se střelnou zbraní. Při hraní téhle hry jste se skutečně několikrát přistihli při heretické myšlence, že gta koncept má smysl pouze tady a této heretické myšlenky se držím do teď.

Co možná někoho nepotěší, nehrajete zde za grázla, ale za týpka, kterého naštvalo, že mu oddělali jeho oblíbenou krávu a zapálili dům, jako vedlejší efekt přitom umřela jeho hospodyně s děckem, který měl asi rád, protože věděl, že už si to mlíko musí po ránu nadojit sám, udělat snídani, nikdo mu nepřinese noviny a dokonce na té farmě bude muset makat sám! I když vlastně to asi byla jeho žena a děcko...no už si nejsem moc jistý, proto tu nechám pro jistotu obě verze. Každopádně příběh je dobrej, jdete si po pomstě, i když je to dost klišé asi ta storka, ale grafika, grafika epic! Stejně jako omáčka okolo, jako náhodná střetnutí, chytání koní a podobně 100 %


Hodnocení: ✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰
Herní doba: 40 hod
Dokončeno: 100 %
+2(8-6)