Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

SimCity 4: Rush Hour

  • PC 60
Po několikátém rozehrání původní hry jsem si nainstaloval i tento přídavek, ve kterém lze řídit několik dopravních prostředků a plnit s nimi různé mise. Tuto možnost jsem moc nevyužíval, protože ovládání vozidel bylo těžkopádné a většina misí se hodně podobala.

Co jsem naopak uvítal, byly nové čtyřproudé silnice, které mi pomohly s dopravními kolapsy v centru města. S řešením dopravní situace mi pomohl i vlak, který může nově sloužit jako nadzemka, nebo její dražší sestřička podzemka. Přes řeky a jezera se zase obyvatelé mohou dostat na trajektech, jenž jsou o poznání levnější než mosty.

Datadisk Rush Hour ke hře SimCity 4 sice přináší nové možnosti ve formě řízení vlaků, aut, lodí či letadel a přidány zde byly i nové stavby, ale možná i kvůli těmto novým možnostem jsem se při hraní místy ztrácel a nevěděl co dál. Moje město se tak nikdy nedostalo na úroveň, které dosahovalo v původní hře, a tak až budu SimCity 4 hrát příště, určitě se obejdu bez tohoto datadisku.

Pro: čtyřproudé silnice, nadzemka a podzemka, trajekty

Proti: plnění misí s dopravními prostředky, místy nepřehledné

+11