Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ondřej • 25 let • ČR - kraj Praha

Komentář

Přejít na komentáře

Fester Mudd: Curse of the Gold - Episode 1

  • PC 80
Fester Mudd si klade nelehký úkol a to přivodit nám výbornou atmosféru jako u adventur od LucasArts a že se to hře daří.

V této povedené adventuře se vžijeme do role Festera který žije na divokém západě v zapadlém domečku se svojí mulou (možná je to i jeho přítelkyně) až do dne kdy dostane od svého bratra dopis že našel hromadu zlata pro ně oba a že ho měl Fester navštívit v jednom městečku.

Co hned vás určitě na hře příjemně potěší je grafika která opravdu přípomíná staré dobré časy, a je silně inspirovaná grafickým vzhledem her od LucasArts. Největší plus jse samozřejmě humor, který se tu vyskytuje nejen v dialozích ale také v animacích. Dialogy jsou výborné a obsahují notnou dávku humoru a sem tam se v animacích objeví i nějaká povedená narážka.

Samozřejmě k adventurám patří i postavy které tu jsou příjemně švihlé a zábavné například podivný prodavač z boční uličky nebo hlavní hrdina který sem tam upustí i nějakou vtipnou poznámku. A jako poslední bod bych vypíchl soundtrack který sice obsahuje málo skladeb ale za to zas jsou skladby neskutečně chytlavé a příjemné na poslech.

Fester Mudd je prostě skvělá zábavná adventura,která sice není moc dlouhá a obtížností se řadí k tém jednoduším adventurám ale i tak vám toto dobrodružství nabídne pohodovou atmosféru,šílený příběh a notnou dávku humoru která se vždy hodí.

Pro: dialogy,humor,grafika,animace,některé postavy

Proti: Herní doba,moc lehké

+5