Detroit: Become Human je bezesporu jeden z nejlepších interaktivních příběhů, jaké jsem kdy hrál. Není to vlastně ani moc hra jako spíš interaktivní film, odehrává se v Detroitu roku 2038, kde vedle lidí žijí pokročilí androidi, a nechá tě prožít osudy tří postav – Kary, Connora a Markuse. Každé rozhodnutí má reálný dopad na příběh, vztahy i celkový konec, přičemž variant je desítky.
Příběh je emotivní, napínavý a tematicky velmi aktuální – svoboda, diskriminace a role umělé inteligence.
Celkově mě hra zcela pohltila a nemám jí prakticky co vytknout. Pro fanoušky příběhových adventur nebo interaktivních filmů je to téměř dokonalý zážitek.
Jediná maličkost, která mi lehce vadila, je absence možnosti přeskakovat dialogy při opakování kapitol – pokud chceš rychle vyzkoušet jinou volbu, musíš si dialogy vyslechnout znovu.
Příběh je emotivní, napínavý a tematicky velmi aktuální – svoboda, diskriminace a role umělé inteligence.
Celkově mě hra zcela pohltila a nemám jí prakticky co vytknout. Pro fanoušky příběhových adventur nebo interaktivních filmů je to téměř dokonalý zážitek.
Jediná maličkost, která mi lehce vadila, je absence možnosti přeskakovat dialogy při opakování kapitol – pokud chceš rychle vyzkoušet jinou volbu, musíš si dialogy vyslechnout znovu.