Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
student života • ČR - kraj Zlínský

Komentář

Přejít na komentáře

Goat Simulator

  • PC 35
Takže máme tady kozu, která běhá po městě a mstí se lidem, že s ní jednají hrubě a dojí z ní mléko ... Tohle by mohl být jednoduchý příběh, tahle hra ovšem žádný nemá, což není vůbec na škodu.

Goat Simulator - v tomhle případě se o žádný simulátor nejedná. Pokud by to byl simulátor, ve hře by mohly být nudné achievementy typu - sežer 300 hektarů trávy, vyser kilo bobků, apod. Tohle je větší sranda - pro mě ovšem jen na čtyři hodiny čistého herního času. Vracet se k této arkádě už nebudu. Byla docela sranda objevovat možnosti, které pro anarchisticky smýšlející pomatenou kozu hra nabízí. Grafika je sice plná lagů, nemožnost savu nutí hráče vždy začínat znovu na pitomém dvorečku. Mě osobně absence ukládání nevadila. Tuto hru beru jako zpestřující kratochvíli. Fatalistické úvahy některých uživatelů typu "kam to s herním průmyslem zpěje" beru jako zcela bezpředmětnou, protože proč vlastně ne? Hratelností se sice jedná o krátkou zábavu, kterou ale osobně vnímám jako svěží vánek v nabídce herních titulů a žánrů.
+17 +18 −1