Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
jazz1

jazz1

Mirek B. / 46 let / Letovice (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentář

Přejít na komentáře

One Finger Death Punch

  • PC 75
Co to může být za hru, která se ovládá pouze dvěma tlačítky myši!! Takové byly moje opatrné pocity, než jsem poprvé hru spustil. Nicméně, když jsem zjistil, oč takzvaně kráčí, byly veškeré moje obavy ty tam. Skutečně naprosto jednoduchý panák, který jakoby vypadl z dopravní značky "Zákaz vstupu chodců", dělá přesně to, co mu myšítky přikážete. Zlikviduje nepřátele blížící se zleva, nebo zprava. Ale jakým způsobem! Skutečně mě chytily ty nekonečné eskapády útoků, komb a řezanic, které doplňují sekanice nástroji, které soupeřům vyrazíte z ruky.

Všechno to běsnění doplňuje svižná hudba, která se sice po chvíli začne trochu zajídat, ale všechno spraví ty vtipné animace, kdy ve zpomaleném záběru zlomíte soupeři žebra, nebo vyrazíte oko z hlavy, až máte pocit, že se vám jeho oční bulva přilepí zevnitř na obrazovku monitoru. Ne, že bych si liboval v násilí, ale toto je skutečně vtipné. Navíc je zde spousta levelů s různou obtížností, kdy neustále vzrůstající rychlostí přicházejí panáci různých barev, a vy už víte, že třeba žlutého panáka musíte udeřit dvakrát, pak vás přeskočí, a vy ho musíte dorazit z druhé strany.

Hra je sice jednoduchá, ale nenudí, a vyžaduje pekelné soustředění a načasování každého úderu, kdy můžete ve zlomku vteřiny přijít o život. A asi se nedá hrát třeba 3 hodiny na jeden zátah, ale zpříjemní volné chvilky, kdy nevíte, co byste si zahráli. A ještě jedna věc, potřebujete dobrou myšku!
+20