Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
H34D

H34D

Vojtěch / ČR - kraj Praha

Komentář

Přejít na komentáře

Mobil 1 British Rally Championship

  • PC 80
Nejsem zrovna rally entuziasta, ani homokláda s volantem u PC, ale to jsem tak zas jednou naslepo kupoval časopis Score a napadlo mě, že dám jedné pořádné Rally hře šanci… A vyplatilo se! Ihned po seznamování s hrou příjemně překvapí slušná míra realističnosti a různých detailů do hry vložených. Na výběr je velké množství aut, jízdní vlastnosti se sice někdy liší jen málo, ale mám dojem, že pro každou káru byla kromě vizuálních detailů vytvořena i vlastní sada zvuků. Ještě více pak potěší propracované a velice sympatické tratě. Budete se prohánět po velkých pláních, loukách, na úpatí hor, v malebných vesničkách, ale i po zasněžených lesních stezkách. Některé tratě jsou i delší, přičemž ani na nich krajina nikdy neomrzí. Střídání denní doby i počasí je také samozřejmostí a tím se dostávám k největší přednosti hry a tou je atmosféra. Rally Championship 2000 je dost realistická, ale zároveň i nečekaně pohodová hra. Hra obsahuje na svou dobu obstojně funkční destrukční model, musíte tedy o své auto dbát, ale zároveň vám to nijak nebrání v tom, abyste v určitých místech vypnuli mozek a užili si slastný pocit bezstarostné jízdy…

Osobně jsem se šampionátu tolik nevěnoval, za to multiplayer ve split screenu jsem využil do sytosti. Z nedostatků jsem registroval drobné anomálie ve fyzice – ve větší rychlosti a při větším smyku se auta chovala trochu jako z papíru.

HW: Minimum: 266 MHZ CPU, 32 MB RAM, 8 MB VGA / Doporučeno: 400 MHZ CPU, 64 MB RAM, 16 MB VGA
+9+9 / 0