Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Tom Clancy's Splinter Cell

  • PC 90
Skvělá stealth hra, i když místy docela dost těžká (alespoň pro mně), ale to bude spíš tím, že jsem her podobného stylu moc nedohrála. Jinak je hra i přes svoje stáří velmi dobře graficky zpracovaná a velmi dobře se ovládá.

V průběhu hry budete muset 1000x hru ukládat, a 5000x načítat, protože stačí jeden přešlap, a je po misi. Nejvíc se mi vyplatilo uložit hru po každém zneškodněném nepříteli a přesunu do jiné místnosti, protože se mi často stalo, že po úspěšném zneškodnění všech nepřátel v jedné místnosti mě hned po otevření dveří do další místnosti nachytala buď kamera, nebo další nepřítel. Ano, je nejlepší se vždycky podívat kamerou pode dveře, ale někdy na to prostě zapomenete.

Bohužel se mi někdy stalo, že i po zhasnutí všech světel mě někdo spatřil, takže ano, nejlepší bylo znovu načíst hru, protože Sam bohužel moc ran nevydrží. Což je znát hlavně v akčních částech (mimochodem, skvělá hudba v pozadí), kde se musíte prostřílet za každou cenu. Nepřátelé mají prostě výdrž, a pokud se vám nepodaří je trefit do hlavy, tak je musíte docela hojně pokropit.

Délka hry je tak akorát, rozhodně vás nestačí přestat bavit, protože mise jsou různorodé (zabij, najdi, zjisti informace, zachraň, atd...). Dokonce se mi poslední mise zdála nejjednodušší, nebo alespoň jednodušší než některé mise na začátku, což bude i tím, že v průběhu hry se prostě naučíte hru líp ovládat.

Pro: skvělá stealth-action hra, design levelů, napětí, obtížnost

Proti: místy nepřesné míření

+18