Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Eru

Eru

Jaroslav Petráš / 32 let / Serverový administrátor (Linux + AIX) / Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

Tag: The Power of Paint

  • PC 90
Tag. Minimalistická hříčka v minimalistické grafice. V níž logické uvažování převládá nad hbitostí a přesností.

Hra začíná povedeným tutoriálem, během něhož je nenásilnou formou vysvětleno k čemu při řešení hádanek využívat barvy. I proto mým jedinými zákysy bylo, "kam mám jít" a "kde je dole". Při přichycení na kolmou stěnu nebo dokonce strop, za použití modré barvy, se totiž hráčova kamera pootočí tak, že to vypadá, že pořád stojí na zemi. I když se za této situace na kraji obrazovky zobrazí šipka znázorňující směr gravitace, je jednoduché se splést a spadnout do bezedné hlubiny, čímž dojde k respawnu k poslednímu checkpointu. Poté je příjemné zjistit, že vystříkané barvy na bílých plochách zůstaly. Pokud se ale v gravitačních hrátkách rychle zorientujete. Přijdete na to, že modrá barva hru příliš ulehčuje.

I s vědomím, že hra vnikla jako nezávislý studentský projekt a nemůže proto býti příliš dlouhá, přijde její konec nejen do jedné hodiny, ale i dříve než byste čekali.

Závěrem: Na odreagování příjemná hříčka, kterou je ale nutné projít na jeden zátah.

Pro: Nenáročné logické hádanky, je to zdarma

Proti: Krátké, po vypnutí hry se uložené pozice smažou

+10 +11 −1