Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Elf

Elf

Tomáš Pietrik • 31 let • Finanční poradce • Brno (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentář

Přejít na komentáře

Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Six: The Ice Dragon

  • PC 65
Je to jako házet kostkou. Z téhle hry, bude mít každý hráč rozhodně smíšené pocity. Ať máte jakékoliv úsudky, nemáte vliv na to, jak hra skončí. Buď skončíte s ksichtem v blátě nebo zemřete. Na konci každého dílu prožíváte agónii a pouštíte si další v naději, že to skonči, ale bude to ve skutečnosti jen horší a horší.. prosíte, aby to skončilo. Já osobně nehraji hry, abych v nich prohrával, a kdo ano? V GoT Series nemáte na výběr, musíte prohrát.

Nápad to byl skvělý. Adventura ze světa GoT zaměřující se na vedlejší rody v dějové linii. Jak už to ale u her inspirovaných z filmů bývá, zpracování je otřesné. Ani by tak nevadila grafika jako herní systém a příběh. Abych to více nastínil, po celou dobu jede hra jako filmové plátno a divák má občas příležitost zasadit do příběhu jednu větu ze tří nabízených. Málokdy se objeví nějaká akce ke "hraní" a většinou má hráč k výběru jen prohlédnout si věci více z blízka, takže se zase jen díváme. Absolutně neoceňuji zapojení hráče pomocí kláves Q a E do boje v bitvě. Nefunguje to, jak by zřejmě mělo a to ani při včasném stisknutí. Ve výsledku to vypadalo tak, že jsem si podmakroval šipky s těmito klávesy na jedno tlačítko na myši a to po celý průběh boje spamoval.

Pokud se vyžíváte v depresích a v sebepoškozování, kupte si to.

Pro: nápad

Proti: konec příběhu, zpracování herní stránky a rozhodování

+5