Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
35 let • Software developer • Olomouc (ČR - kraj Olomoucký)

Komentář

Přejít na komentáře

Resident Evil 7: Biohazard - Banned Footage Vol. 2

  • PC 65
DLC přináší 3 nesouvisející minihry rozmanité kvality.

Daugters je parádní příběhové rozšíření. Víceméně origin story ukazuje Baker family v nových polohách. Události hlavní hry díky tomu působí ještě děsivěji, záporáci získávají hloubku. Přináší nové dialogy, výzvy, upravené lokace, atd. Prostě to není vůbec odfláknuté a strašně jsme si to užil.

21 je karetní hra šmrncnutá Saw. Neurazí, nenadchne, příběh rozšiřuje minimálně. Není děsivá, jen lehce násilná. Do pořádného gore má ale bohužel daleko. Gilotina je ještě ok, ale elektrické šoky jsou prostě vizuálně nezajímavé. Přitom se tady daly trhat nehty, lámat prsty, vrtat klouby. Škoda. Jednou dohrát a už se nikdy nevrátit.

A dostáváme se k tomu nejhoršímu. Jack’s 55th Birthday je učiněná tragédie. Laciná ostuda, která je tematicky úplně mimo. Nesedí to ke konceptu hlavní hry ani zbytku DLC. Běháte po domě, střílíte monstra v legračních kloboučcích a u toho hledáte jídlo pro antagonistu původní hry, ze kterého se stala komická figurka. Tohle nebyl dobrý nápad.

Pro: Daughters

Proti: Jack’s 55th Birthday

+9