Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
DEU

DEU

 

Komentář

Přejít na komentáře

Hell Let Loose

  • PC 80
Battlefield V má vedle Post Scriptum dalšího konkurenta a to víc než zdatného. Tato další střílečka z pohledu první osoby je, dalo by se říct, mezistupněm mezi BV a PS. Obtížnost je podle mého názoru někde na úrovni Rising Storm 2: Vietnam.

Ve hře jsou zatím jen dva herní režimy Warfare a Offensive. V obou případech je mapa rozdělena na sektory. Warfare je v podstatě Conquest, kde se oba týmy přetahují o body na mapě a Offensive je obdoba Conquest Assault, kde jakožto útočníci se snažíte zabrat všechny body soupeře a jakožto obránce je udržet.

Na každé straně spolu bojuje až 100 lidí rozdělených do dvou týmů. Můžete používat i vozidla, i když v omezené míře. Zásahy jsou realistické a obvykle jste minimálně vážně zranění nebo rovnou mrtví. Mapy jsou z míst skutečně zasažených boji. Čeká vás tedy například vylodění v Normandii nebo boje ve francouzském vnitrozemí. Hra je stále v předběžném přístupu, čili obsahu je zatím poskrovnu. Realismus a především brutalita na bojišti je ale už nyní dechberoucí. Například po zásahu od granátu přijde voják o končetinu a pokud jej trefí tank, jeho tělo skončí na dvě půlky. Doufejme, že vývojáři se hrou uspějí, komunita je už nyní početná a především netoxická. Hlasová komunikace je pro hraní naprosto nezbytná.

Pro: realismus, autenticita a hlavně brutalita, mapy z míst skutečně zasaženými boji, obtížnost, komunita

Proti: zatím málo obsahu, vysoká obtížnost

+8 +9 −1