Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Crusader: No Remorse

  • PC 75
Crusader No Remorse je dalším akčním kouskem, který mě záhadně minul v jinošských letech :-) Příběh křižáka, přidajícího se po neuposlechnutí rozkazu k rebelské straně a rozhodne se vykostit výzkumné stanice, sabotovat a zdemolovat vše, co přijde pod ničitelskou ruku.

Vizuál je poměrně povedený na svou dobu, se spousta detailů v rámci mapového prostředí jednotlivých levelů - počítačové terminály, kódované dveře, minová pole, laserové zábrany, teleporty a různorodými protivníky ať už z masa ( kteří se dají likvidovat municí nebo blasterem ať už přímo na cíl nebo s využitím příhodně postávajících barelů s kyselinou či výbušninou ) nebo z kovu ( v rámci kráčejících dvounožných robotů. všudepřítomných senzorů pohybu, kamer obranných systémů ). Oblíbenou činností bylo vypustit na cíl kamaráda "pavoučka".

Po úspěšně dokončené misi se dá dáchnout na rebelské základně, doplnit munici, pokecat se šéfem Maxisem nebo s ostatními členy odboje - nicméně nedá se čekat všeobecná obliba, protože jak to tak bývá, mezi nimi je krysa - celkově to vidím na lehounký nadprůměr, Crusader No regret si určitě nenechám ujít - 75 %

Pro: prostředí, detaily, příběh

Proti: monotónnost a délka levelů

+12