Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Mafia II: Zrada Jimmyho

  • PC 50
Tohle DLC jsem dohrál až na třetí pokus. Před tím jsem s tím vždycky sekl. Jde o repetetivní mise, které vás dokážou docela dost otrávit, pokud na Mafii II nemáte vyloženě náladu.

Úplně ze všeho nejvíc mě asi štvala absence check pointů, ta je boužel daná typem hry. Jde prostě o jednoduchou arkádu, kde se honíte za co nejvyšším score v jednotlivých misích oblečenou do Mafie II. To ale nemění nic na tom, že dojíždět na místo, kde se odehrával samotný úkol byla strašná otrava. V původní hře je tento neduh alespoň trochu odbourán tím, že tam máte Joa, který prohodí po cestě nějaký ten vtip nebo brífink k misi. Jimmy je bohužel samotář a jeho sebevědomé hlášky se po pár misích ohrají.

Na zpracováni je vidět, že je to DLC ušité rychlou jehlou. Vývojáři snad od něj nemohli nic očekávat. Chybí mi tam ty příběhové hlouposti z původní hry, jako např. komentáře k momentálnímu dění v rádiu. Ideálně by se mi líbilo, kdyby mise použité v DLC měly příběhové cut scény ve stylu původní hry a celý ten příběh by byl provázán s původní hrou podobně jako tomu bylo u datadisku k Crysis. Škoda.

Pro: Jimmyho hlášky; dostanete se do míst, o které jste v půdovní hře ani nezavadili

Proti: Repetetivnost (čtyři typy misí); zkopírováni misí z původní hry; nulová příběhová provázanost s původní hrou

+15