Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Daniel Palička • 17 let • ČR - kraj Zlínský

Komentář

Přejít na komentáře

Pinball FX3

  • PC 90
Herní výzva 2018
Kategorie: Sousedy si nevybereš (Hardcore verze)


Přiznejme si to narovinu. Pinball (podobně jako western) ve hrách tak moc často spatřit nemůžeme. Ale i zde platí jedno nepsané pravidlo. Ve většině případů jde vždycky o pořádné kousky, které si zaslouží přízeň lidí. A tohle by se prakticky dalo říct i o Pinball FX3.

Mnozí z vás si pravděpodobně budete pamatovat Pinball FX2, kde jste měli možnost si zahrát nespočet různorodých stolů, jež vždycky mohly nabídnout něco jiného. Prakticky se v každičkém případě jednalo o ryzí unikát. Ať už to bylo v případě stolů od Marvelu, vlastních stolů od Zen Studios, Star Wars stolů a mnohých dalších. A v případě Pinball FX3 prakticky platí úplně to samé.

Pokud bych to měl uvést na pravou míru, jde o vylepšenou verzi jeho předchůdce. Máte zde všechny staré stoly, které jsou ve vaší sbírce z původní hry, protože se vám automaticky přeportují, a k tomu tunu nových, aby vás dokázali zaujmout. Máte zde kupříkladu dobrodružstvím řeckého hrdinu Herkula, zápletku ze zábavního parku nebo řadu filmových stolů podle kultovních filmových sérií.

Ve zkratce se to dá shrnout následujícím způsobem. Tohle je pinballové nebe! Pokud máte rádi tento žánr her, pak je tento titul pro vás. Je jenom škoda, že za jednotlivé stoly si musíte připlatit nemalou sumu. A kromě toho zde také chybí dva skvělé stoly, co byly v původním Pinballu opravdu skvělé. Konkrétně jde o Plants vs. Zombies a Ms. Splosion Man, což je dvojice, za jejíž ztrátu moc rád nejsem. Na druhou stranu to chápu, protože autoři pravděpodobně ztratili práva na značku (a teoreticky za to může trochu i to, že chtěli dát prostor jiným, mnohem zajímavějším stolům). Ale tohle jsou pouze dvě malé výtky. Jinak můžu s klidným srdcem doporučit. Pokud vám tohle nestačí, pak věřte, že si užijete i různé bonusové materiály (modely, výzvy) a různé speciální turnaje.

Pro: Má to vše, co má správný pinball mít, Každý stůl je unikát, Bonusy

Proti: Stoly si musíte kupovat (nejsou zdarma)

+11