Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Fish Fillets

  • PC --
moc pěkná logická hra, kterou jsme s kamarádem v době kdy vyšla jako plná verze v gamestaru pařili až se nám kouřilo z mozkových závitů. nápadité úrovně, pěkně a jednoduše vymyšlený systém levelů pro obě rybky a humorné povídání/postřehů postaviček během hraní. hudba pěkná, nicméně po hodinách a hodinách jsem jí radši vypl, aby mi nehráblo. ;) moc pěkný nápad a také zajímavé videoprostřihy ve stylu akta x, akorát v rybím podání. fdto, alias fakt-děsně-tajná-organizace alias mulder a scullyová v rybí podobě si mě roztomilou a humornou cestou získala. cena za dohrání byl v té době nabušený stroj (o němž v některých levelech rybičky dokonce rozprávají), který dnes neseženete bohužel ani v bazaru. já osobně jsem hru dokončil na každou větev až do posledního levelu, kde jsem také skončil, krom jedné větve, kterou jsem dohrál celou. chci se k ní znovu vrátit a pokračovat druhým dílem. doporučuju, moc pěkná logická pařbička!

Pro: humor, roztomilé postavičky, videoprostřihy, hudba

Proti: poněkud náročnější na logiku, načítání pozice v levelu znamenalo sledovat zrychleně obě rybky přehazující předměty, což bylo někdy i tak zdlouhavé

+7